Adres emailkontakt@fort24.pl
Telefon+22 215 55 55
Godziny otwarciapn-pt: 9:00-19:00 | sb: 10-14

Blog

Zostaw bezpiecznie swoje rzeczy i odwiedź, kiedy tylko zapragniesz.

Czas na remanent w przestrzeni życiowej

Poradniki dobrego życia, dla katolików – Biblia ale także modne dziś wschodnie filozofie Zen, Feng Shui czy zwykła praktyka wskazują, że czasem im mniej, tym lepiej. Nie zawsze jednak możemy oddać wszystko bliźniemu, bo czasy są niepewne i lubimy się jednak ,,jakoś zabezpieczyć’’ . Dzień za dniem rośnie nasz stan posiadania przedmiotów – prywatnie czy biznesowo, ale nie da się ukryć, że stan ten się powiększa. Nie bez powodu powstają seriale takie jak wojny magazynowe – taka forma przechowywania staje się coraz bardziej popularna także i w Polsce.

Zapytania w Google w stylu magazyn, wynajem magazynów, przechowywania mebli czy wynajem skrytki cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Słowa takie jak hotel dla rzeczy były niedawno czymś dziwnym, jakąś fanaberią. Teraz to się zmienia i szukamy rozwiązań, które sprostają naszej potrzebie posiadania i rozwiązują ją, gdy nie widomo kiedy na korzyść rzeczy kurczy nam się życiowa przestrzeń.

Od przybytku głowa nie boli?

Podobno od przybytku głowa nie boli, ale sztuką jest tak zarządzać czasem i przestrzenią, aby starczyło nam miejsca dla spraw najważniejszych – bliskich, przyjaciół czy na ukochane zwierzaki lub egzotyczne rybki w akwarium.

Jeśli masz dużo rzeczy, których nie chcesz się pozbyć i są to nie tylko rodzinne pamiątki, ale także ukochane książki, teczki z papierami, ubrania zimowe czy sezonowy sprzęt sportowy –mamy na to sposób. Kilka krzeseł, które nie mieszczą się w piwnicy, nagły spadek po babci czy cioci, który przerzucił na Ciebie los  jak grom z jasnego nieba czy wizyta dalekiej rodziny, której nie chcesz pokazać swoich bibelotów? To nie jest żaden problem i warto wziąć po uwagę wynajem city self storage, czyli miejskiego magazynu na własne potrzeby.

Bezpieczna strefa dla twoich rzeczy 24/h na dobę

Jest na to wygodny sposób, który pozwoli ci ekspresowo oczyścić Twoją życiową przestrzeń ze zbędnych przedmiotów, których nie chcesz lub nie możesz pozbyć się na stałe. To miejsce nazywamy Hotelem dla Rzeczy, z angielska self storage lub po prostu – przechowalnią rzeczy lub skrytką. Twoje ważne przedmioty  spędzają tu czas bezpiecznie, komfortowo, w suchym pomieszczeniu zamykanym na Twoją kłódkę, klimatyzowanym i wentylowanym. Możesz je odwiedzać, zabierać i przywozić kiedy tylko przyjdzie Ci ochota, rano czy w nocy, w święta czy dni powszednie, zawsze jesteś mile widziany, a Twoje rzeczy – zawsze pod ręką. Jeśli żona ciosa Ci kołki na głowie, bo kupiłeś 30-tą wędkę i 15 kołowrotek i nie masz gdzie się podziać ze swoimi ,,gratami’’ – magazyn z odpowiednią skrytką jest właśnie dla Ciebie. My to doskonale rozumiemy!

Przechowaj meble, które mogą się przydać.

Przechowalnia mebli powstała tu dlatego, że magazynowanie mebli ma sens. Zazwyczaj zajmują one duże powierzchnie, są ciężkie i nieporęczne. W tej sytuacji, aby nie uległy zawilgoceniu w przypadkowych miejscach i nie blokowały przestrzeni –  można je magazynować w większych pomieszczeniach naszej powierzchni magazynowej. Cena za przechowanie nie jest wygórowana, dlatego to rozwiązanie wydaje się być strzałem w dziesiątkę.

Przechować rzeczy firmowe i  nie oszaleć

Przechowalnia dla przedsiębiorcy, który musi zmagazynować gdzieś ważne rzeczy, archiwa czy meble, materiały POS jak standy i roll-upy,  składane stoliki do prezentacji lub inne akcesoria, materiały szkoleniowe czy testery do samplingu, a szkoda mu cennego miejsca w biurze – czy w takich sytuacjach bezpieczny magazyn lub wygodny box  w centrum miasta nie jest idealnym rozwiązaniem?

Może to być również miejsce, w którym będą nadawane i odbierane Twoje przesyłki kurierskie.

Kamera i ochrona czuwa – o swoje rzeczy bądź spokojny

Fort24.pl  jest wybawieniem przy kłopotach z rzeczami . Pozostawiając je tutaj można będzie w końcu bez obciążeń zająć się czymś, na co warto poświęcić więcej uwagi. Przechowalnia rzeczy, czynna jest non stop. Dojazd tu jest łatwy, obiekt strzeżony, z fizyczną ochroną i z rampami do rozładunku i wózkami do transportu (paletowymi i zwykłymi) Twoje rzeczy w magazynach self storage przy Olbrachta 94, pod czujnym okiem kamer spędzą tu czas naprawdę komfortowo.  Na miejscu są dostępne odpowiednie pudełka i kartony wraz z taśmą do pakowania, aby je zabezpieczyć, właściwie poskładać i opisać.

Czas stanąć oko w oko z decyzją – co zrobić z rzeczami?

Przeprowadzasz się do mniejszego mieszkania, masz remont  czy wyjeżdżasz na kilka miesięcy i nie wiesz, co zrobić z dobytkiem – w tej trudnej sytuacji z przyjemnością pomożemy. Personel naszego self storage służy wszelką informacją, jeśli nie jesteś pewien, jak rozwiązać swój problem, nawet karkołomne pomysły realizujemy perfekcyjnie!

Gdzie jest ten magazyn i jak tam dojadę?

Fort24 mieści się na Woli. W obiekcie mamy do dyspozycji czyste i suche pomieszczenia od 0,5 m² do 40 m² o wysokości 2m i 3m (wielkość pomieszczeń zmienia się co 0,5 m²). Do piętra prowadzi wygodna, przestronna winda. Można wynająć tu także stałe miejsce parkingowe.

Z pewnością Przechowalnia Rzeczy jest przydatna zwykłemu mieszkańcowi Warszawy, jak również biznesmenowi, który potrafi ekonomicznie i ergonomicznie zorganizować swoją przestrzeń biznesową, z wykorzystaniem światowej klasy udogodnień. Magazyny i skrytki  w Warszawie Fort24.pl na Woli to pomysł dla każdego, kto ceni ład i harmonię w swoim otoczeniu oraz sprawną logistykę w biznesie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *