Adres emailkontakt@fort24.pl
Telefon+22 215 55 55
Godziny otwarciapn-pt: 10:00-18:00

Cennik

Ceny najmu magazynów są zależne od powierzchni najmu.
Powierzchnie komórek są różnej wielkości – najmniejsze pomieszczenia mają 0,5 m², a wielkość pomieszczeń rośnie co 0,5 m² (kolejno 1 m², 1,5 m², 2 m², 2,5 m²…) aż do 40 m² – pomieszczenia mają wysokość 2m i 3m.

Im większa powierzchnia, tym koszt najmu liczony za 1 m² jest mniejszy.

Każdy magazyn ma ustaloną indywidualnie cenę.

Najtańsze schowki wynajmujemy już za 90 zł miesięcznie (brutto).

Czynsz jest jedynym kosztem najmu, nie licząc zwrotnej kaucji w wysokości miesięcznego czynszu, która wnoszona jest przy zawarciu umowy i zwracana w momencie jej wygaśnięcia. W przypadku przechowywania przedmiotów większej wartości można skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia.

Zarezerwuj Komórkę już teraz !!!
Bezpłatna rezerwacja na okres 1 tygodnia.

Zadzwoń do nas 22 215 55 55 lub napisz kontakt@fort24.pl.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Hotrest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Antoniego Malczewskiego 56, właściciel Fort24 Przechowalnia Rzeczy magazyny oraz skrytki.


Przykładowy kalkulator powierzchni: