Adres emailkontakt@fort24.pl
Telefon+22 215 55 55
Godziny otwarciapn-pt: 10:00-18:00

Pytania

Czym jest self storage?

Self storage to magazyn samoobsługowy, w którym można wynająć pomieszczenia o różnej wielkości. Służą one do przechowywania mebli, sprzętu sportowego, ubrań, dokumentów, a także innych rzeczy, dla których brakuje miejsca w domu czy biurze.

Co oferuje Self Storage Fort24?

Wynajmujemy powierzchnie do indywidualnego użytku. Umożliwiamy proste
i bezproblemowe magazynowanie. Gwarantujemy odpowiednie warunki klimatyczne oraz bezpieczeństwo Twoich rzeczy.

Jak bezpieczne są pomieszczenia w Self Storage Fort24?

Magazyn oraz pomieszczenia, a więc i Twoje rzeczy, są doskonale chronione. Każdy schowek ma osobne drzwi, do których tylko Ty posiadasz klucz. Dostęp do hali magazynowej jest kontrolowany i zabezpieczony przez system elektroniczny, całodobową ochronę oraz monitoring.

Jak duże są komórki?

Oferujemy pomieszczenia o wielkości od 0,5-40 m² i wysokości 2m i 3 m. Wielkość pomieszczeń zmienia się co 0,5 m². Posiadamy również mniejsze schowki o objętości 1m³.

Kiedy mam dostęp do mojego pomieszczenia?

Jako najemca posiadasz nieograniczony i całodobowy dostęp do swoich rzeczy przez 7 dni w tygodniu.

Jak uiszcza się czynsz?

W dniu podpisywania umowy najmu płacisz czynsz od danego dnia do końca danego miesiąca (liczony proporcjonalnie) oraz kaucję zwrotną w wysokości jednego miesięcznego czynszu. W połowie każdego miesiąca wystawiana jest faktura za miesiąc następny z terminem płatności do 1-ego, na podstawie której możesz dokonywać płatność. Można płacić przelewem, gotówką i kartą.

Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, masz dwutygodniowy okres wypowiedzenia.

Czego nie można przechowywać w naszym magazynie?

W naszych magazynach nie można przechowywać zwierząt, roślin i ziół, produktów spożywczych, substancji chemicznych, toksycznych oraz łatwopalnych, wydzielających zapachy, wilgotnych, materiałów wybuchowych.